Nordex opendeurweekend

04/09/08 om 14:09 - Bijgewerkt om 14:09

Bron: Ik Ga Bouwen

Opendeurweekend bij Nordex: zaterdag 20 en zondag 21 september 2008 van 10.00 - 18.00 uur doorlopend in alle toonzalen.

Opendeurweekend bij NordexZaterdag 20 en zondag 21 september 2008
van 10.00 - 18.00 uur doorlopend in alle toonzalen

NORDEX Deurne
Bisschoppenhoflaan 631 (eurorent)
TEL (03)326.85.17
deurne@nordex.be

NORDEX Halle
August demaeghtlaan 228
TEL (02) 356.62.26
Sud-in@skynet.be

NORDEX Hasselt
Genkersteenweg 72a
TEL (011) 21.01.00
hasselt@nordex.be

NORDEX Kampenhout
Mechelsesteenweg 93
TEL (016) 60.43.96
kampenhout@nordex.be

NORDEX Kuurne
Brugsesteenweg 119
TEL (056) 35.58.03
kuurne@nordex.be

NORDEX Maldegem
Koning Leopoldlaan 87
TEL (050) 71.59.71
maldegem@nordex.be

NORDEX Opwijk
Stwg op Dendermonde 229
TEL (052) 35.74.62
opwijk@nordex.be

Ik ga Bouwen & Renoveren 09/2008

Lees meer over:

Postcode

Onze partners